Великодня зустріч ФОС

В суботу 22 квітня місцева спільнота Францисканського Ордену Світських, що при нашій парафії, разом з Францисканською Молоддю вітали в гостях наймолодшу спільноту ФОС Західного Регіону з м. Рава-Руська з духовним асистентом о. Андрієм Немченко.
Зустріч розпочалась зі Святої Меси, яку очолив духовний асистент ФОС Західного Регіону бр. Мар’ян Мельничук OFM Conv, о. Андрій Немченко OFM і бр. Станіслав Пенкаля OFM Conv. Переживання спільної Євхаристії в особливий спосіб єднало нас. Слова бр. Мар’яна зворушили до глибини душі. В серці повстало питання: “Чи шукаємо Господа,чи прагнемо Його так,як прагнула Марія Магдалина?… А слова українського поета Григорія Сковороди про правдиве щастя – заставили багатьох знайти на полиці його твори, здмухнути пилюку і дивуватися мудрості, якою Господь обдарував нашого філософа і пророка.
Святу Месу доповнювали чудовий спів і неперевершена гра на органі сестри Едити Дущак – Служебниці Найсвятішого Серця Ісуса.
Після Святої Меси ми мали спільну трапезу. Родинне тепло і усмішка кожного зігрівали нас. Раділи і не хотіли розлучатися. Добре нам бути РАЗОМ. На думку приходять слова отця францисканця, всімаулюбленого святого отця Піо: “Станьмо святими, і таким чином – після перебування разом на землі – завжди будемо РАЗОМ у Небі.”
На закінчення зустрічі ми схилили голови і о. Андрій Немченко поблагословив нас найдревнішим благословенням Аарона.
Ми розійшлись по домівках, несучи в серці світле почуття любові, радості і щастя, яке може дарувати тільки Господь.
Ми досвідчили Його Любов.
Нехай радість Христового Воскресіння триває!