Вербна Неділя, або ж Неділя Страстей Господніх

У Вербну Неділю, або ж Неділю Страстей ГосподніхІсус Христос в’їхав до Єрусалима, щоб звершити пасхальну містерію. Церква згадує в’їзд Ісуса на всіх Святих Месах, які виглядають цього дня дещо по-іншому.
Меса розпочинається з процесії та урочистого входу священнослужителя та усіх вірних до храму, під спів радісного „Осанна”. Однак, спершу, священик, який звершує Месу, виходить з храму назовні, до людей, які там зібралися,посвячує галузки верби і зачитує фрагмент Євангеліє про в’їзд Ісуса до Єрусалима.
На закінчення процесії, коли всі увійшли до храму, священик, оминувши інші обряди, зачитує Колекту. Далі Євхаристія звершується, як у кожну неділю.
Надзвичайно гарним у цей день є опис Страстей Господніх. Ті, хто його зачитує, діляться на ролі.
Цього року на Євхаристії о 11.00 год. у розважанні Страстей Господніх допомогли діти, які зібралися, як щотижня, на свою Месу. Вони напам’ять зачитували слова ізраїльського народу, слова Ісуса зачитував о. Павло, який очолював Євхарситію, усе інше – лектор.
Також після Меси наймолодші учасники отримали від настоятеля солодкіподарунки за найгарнішу „вербу”.Дітивклаличималозусиль і фантазії для їїоздоблення. Булолише два місця: перше та другі, тому ніхто не програв!
На усіх інших Євхаристіях опис Страстей Господніх зачитував священик, який очолював Месу, разом із парафіянами та міністрантами.
Дякуємо усім за допомогу.