День подяки

Цьогорічна Неділя Зіслання Святого Духа була в парафії днем подяки Богові за відновлення Каплиці Матері Божої на вул. Личаківській, за рік, який минув від прийняття дітьми І Св. Причастя та за нових міністрантів, які відтепер служитимуть при вівтарі Господньому.

На Св. Месі о 10.00 год. співав хор „Ехо”. Їх виступ був присвячений 20-ій річниці з дня освячення та відкриття Каплиці Матері Божої на вул. Личаківській, яка була зруйнована у 1959 р. тодішньою владою.

Св. Меса о 12.00 год. відбулася за участі дітей, які рік тому вперше прийняли до свого серця Євхаристійного Ісуса. Звершував урочисту Св. Месу о. Павло Одуй, настоятель парафії.

У слові, скерованому до вірних, о. Павло пояснив, ким є Святий Дух і як Він діє. В свою чергу діти підготували читання, співали псалом, зачитували молитву вірних.

Після проповіді відбулось урочисте відновлення хрестильних обітниць: наймолодші парафіяни, тримаючи запалені свічки в руках, разом із усіма присутніми в храмі відреклись від зла та визнали віру в Бога.

На завершення Євхаристії діти подякували Ісусові за те, що можуть приймати Його до свого серця, за священиків, які невтомно служать усім людям через Таїнство Сповіді та Євхаристії і за батьків, які їх виховують. Також подякували с. Богні, яка готувала їх до першої сповіді та Св. Причастя, а тепер навчає катехези, – за Її старання та працю.

На закінчення Св. Меси відбулась ще одна важлива подія: урочисте прийняття до літургійної служби шістьох міністрантів. Хлопці впродовж року проходили формацію, щоб відтепер гідно служити біля вівтаря, допомагаючи священикам під час звершення Св. Меси та різних богослужінь.