ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

Вербна Неділя
14 квітня 2019 року

 

1. Сьогодні проходить захід під назвою „Поля Надії в Україні”. Складені Вами пожертви будуть призначені для Юрія Масного – учасника майстерні для осіб із особливими потребами. Просимо Вас про підтримку і дякуємо від імені Юрія за Вашу допомогу.

2. Цього тижня:

• У Великий Вівторок у Кафедральному соборі о 10.00 год. буде звершена Меса Мира, під час якої єпископ поблагословить єлей і освятить миру, які використовують у Таїнствах Хрещення, Миропомазання, Священства та Хворих.

У Велику Середу, 17 квітня, відбудеться Хресна Дорога вулицями міста. Розпочнеться вона Св. Месою у Кафедральному соборі о 18.00 год. Цього дня в нашому храмі не буде вечірньої Св. Меси.

Літургія під час Пасхального Тридення:

Великий Четвер – 19.00 год. на польській і українській мовах;
Велика П’ятниця – 19.00 год. на польській і українській мовах; цього дня розпочинається Дев’ятниця до Божого Милосердя.
Велика Субота – Пасхальна Вігілія – 20.00 год. на польській і українській мовах (просимо принести зі собою свічки). Благословення пасхальних страв від 10.00 до 17.00 год.

Запрошуємо всіх парафіян до участі в Триденні та до адорації Пресвятих Дарів у темниці і гробі. У захристії знаходиться план адорації. Відповідальних всіх душпастирських груп просимо записатися, обравши відповідну годину.

3. У наступну неділю святкуємо Урочистість Воскресіння Господнього.
Резурекційна Процесія зі Св. Месою відбудеться о 8.00 год., наступні Св. Меси будуть звершені о 12.00 (pl), 15.00 (ua), 17.00 (rus), 18.30 (ua).

4. Заохочуємо вірних приступити до сповіді та прийняти великоднє Причастя, що є обов’язком кожного католика. Нагадуємо, що у Велику П’ятницю зобов’язує якісний і кількісний піст.

5. У захристії від п’ятниці можна буде придбати великодні паски.

6. Пожертви, зібрані у наступну неділю, будуть призначені на реставраційні роботи в нашому храмі.

 

Дякуємо за пожертви, складені на утримання Храму і Монастиря. У захристії можна також скласти пожертву на святкові декорації та квіти до Божого Гробу.

 

Брати Францисканці