ДУШПАСТИРСЬКІ  ОГОЛОШЕННЯ

ХІІ Неділя Звичайна

25 червня 2017 року

У понеділок – спомин св. Зигмунта Гораздовського, пресвітера. О 9.00 год. внашому храмі буде звершена Св. Меса в намірі беатифікації Матері Марії від Хреста Моравської.

У вівторок, 27 червня – храмове свято в парафії Матері Божої Неустанної Помочі. Урочиста Св. Меса буде звершена о 17.00 год. Щиро запрошує настоятель о. Андрій Ягєлка.

У середу – спомин св. Іринея, єпископа і мученика. Цього дня о 11.00 год. відбудеться урочисте освячення фігури св. Антонія у Сокільниках. Початок у православній Церкві Успіння ПДМ (вул. Успенська), після того – урочиста процесія до фігури на вул. Дубівка.

У четвер – Урочистість свв. Апостолів Петра і Павла. Цього дня свої іменини відзначає о. Павло, настоятель парафії. Пам’ятаймо про нього в наших молитвах.

Щиро запрошуємо на приміційну Св. Месу о. єпископа Едуарда Кави, яка буде звершена у четвер, 29 червня, о 18.30 год. Цього дня не буде Св. Мес о 18.00 і 19.30 год.

У суботу о 8.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом Матері Божої.

Запрошуємо до участі у літніх заходах, які організовує наш Орден:

5-8 липня – піше паломництво Миру та Поєднання до Більшівців;

8-12 липня – Зустріч Молоді у Більшівцях під девізом „Любіть одне одного”;

9 липня – виїзд автобусом на Храмове свято до Санктуарію Матері Божої в Більшівцях;

24-28 липня – канікули в горах (для хлопців);

11-15 серпня – піше паломництво до Кальварії Пацлавської.

Детальна інформація розміщена на таблиці оголошень. Бажаючих просимо якнайшвидше записатися у захристії. Також просимо не відкладати зголошення до участі у паломництвах на останню хвилину.

Від найближчої суботи будуть введені зміни в порядку звершення Св. Мес. Ранкові Св. Меси будуть звершуватися о 8.00 год. Порядок недільних Св. Мес до обіду: 8.00, 10.00, 12.00 год. У місяцях липні та серпні не буде недільної Меси о 17.00 год.

Рішенням Отця Провінціала від дня 30 червня до душпастирської послуги в нашій парафії скеровано о. Славомира Бистрого. Щиро вітаємо його у парафіяльній і монастирській спільноті, та бажаємо йому Божого благословення на новому місці праці.

Брати Францисканці