ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ХІІI Неділя Звичайна

2 липня 2017 року

1. Від щирого серця вітаємо у нашій спільноті о. Славомира Бистрого і бажаємо йому божого благословення та опіки Матері Божої на новому місці праці.

2. У понеділок – Свято св. Томи Апостола.

3. У середу о 8.00 год. буде відслужена Меса за померлих Братів, Сестер, Батьків, Рідних і Добродіїв Ордену та за померлих членів ФОС.

4. Цього тижня переживаємо І четвер і п’ятницю місяця. У п’ятницю о 19.30 год. буде відслужена додаткова Меса на українській мові.

5. Від липня введено зміни в порядку звершення Св. Мес. Ранкові Св. Меси звершуються о 8.00 год. Порядок недільних Св. Мес до обіду: 8.00, 10.00, 12.00 год. У місяцях липні та серпні немає недільної Меси о 17.00 год.

6. Піше паломництво «Миру та Поєднання» до Санктуарію Матері Божої в Більшівцях вирушить цього року в середу, 5 липня, і розпочнеться Месою на українській мові о 8.00 год.; реєстрація учасників від 7.00 год. Зустріч Молоді відбудеться у Більшівцях в днях від 8 до 12 липня. Охочих просимо записуватись у захристії.

Виїзд автобусом на Храмове свято до Санктуарію Матері Божої в Більшівцях відбудеться у неділю, 9 липня, о 8.00 год. Вартість поїздки – 100 грн. Просимо заплатити гроші до п'ятниці.

7. Організовуємо піше паломництво до Кальварії Пацлавської в днях 11-15 серпня. Бажаючих просимо записуватися в захристії (просимо подати ім’я та прізвище відповідно до закордонного паспорта, серію та номер паспорта). Проводитиметься запис лише тих осіб, які мають візу.

8. До Таїнства Подружжя мають замір приступити: Цудний Віталій, проживаючий у Львові, католицького віросповідання і Радкевич Вероніка, проживаюча у Львові, католицького віросповідання. (Оповідь І). Якщо хтось знає про будь-які перешкоди, існуючі між вище згаданими особами, зобов’язаний повідомити про це в парафіяльну канцелярію.

Брати Францисканці