ДУШПАСТИРСЬКІ  ОГОЛОШЕННЯ 

ХV Неділя Звичайна

16 липня 2017 року

  1. Сьогодні, після кожної Меси, Пранас, із Реабілітаційного Центру в Старокостянтинові, збирає гроші, їжу та одяг для осіб, які лікуються від алкогольної та наркотичної залежності.

Пожертви зі сьогоднішнього дня будуть призначені на реставраційні роботи бічного вівтаря.

  1. У п’ятницю – спомин св. Лаврентія з Бріндізі, пресвітера і вчителя Церкви. О 18.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.
  2. У суботу – Свято св. Марії Магдалини; храмове Свято в Костелі св. Марії Магдалини.
  3. Організовуємо піше паломництво до Кальварії Пацлавської в днях від 11 до 15 серпня. Бажаючих просимо записуватися в захристії (просимо подати ім’я та прізвище відповідно до закордонного паспорта, серію та номер паспорта).
  4. До Таїнства Подружжя мають замір приступити:

Цудний Віталій, проживаючий у Львові, католицького віросповідання і Радкевич Вероніка, проживаюча у Львові, католицького віросповідання. (Оповідь ІII).

Якщо хтось знає про будь-які перешкоди, існуючі між вище згаданими особами, зобов’язаний повідомити про це в парафіяльну канцелярію.

  1. Рішенням Провінційного Міністра Провінції св. Антонія і бл. Якова Стрепи у Кракові Мар’яна Голомба OFM Conv його делегатом в Україні призначено бр. Станіслава Каву OFM Conv. Настоятелем нашого монастиря призначено бр. Павла Одуя OFM Conv.

Брати Францисканці