ДУШПАСТИРСЬКІ  ОГОЛОШЕННЯ  

ХVIII Неділя Звичайна6 серпня 2017 року

  1. У вівторок – Свято св. Домініка, пресвітера.
  2. У середу – Свято св. Терези Бенедикти від Хреста (Едити Штайн), діви і мучениці, покровительки Європи. Цього дня свої іменини відзначає с. Едита, яка працює органісткою в нашому костелі, пам’ятаймо про неї в наших молитвах.
  3. У четвер – Свято св. Лаврентія, диякона і мученика.
  4. В п’ятницю – Свято св. Клари з Ассізі, діви. О 18.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих. Паломництво до Кальварії Пацлавської розпочнеться 11 серпня, Месою о 8.00 год. у парафіяльному костелі в Тщенці (Волиця). До Тщенця можна доїхати електричкою Львів-Мостиська ІІ, яка їде зі Львова з приміського вокзалу. Електричка виїжджає о 5.25 год.; висідаємо на передостанній станції Тщенець (Волиця). Організаційна зустріч відбудеться у середу, 9 серпня,  о 19.00 год. Оплата за участь у паломництві – 100 UAH з особи.
  5. До Таїнства Подружжя мають замір приступити:Гайновський Марек, проживаючий в Цєпловодах, католицького віросповідання і Гулич Мар’яна, проживаюча у Львові, православного віросповідання. (Оповідь ІІІ).  Якщо хтось знає про будь-які перешкоди, існуючі між вище згаданими особами, зобов’язаний повідомити про це в парафіяльну канцелярію.
  6. Щиро дякуємо за пожертви на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці