ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ХXIV Неділя Звичайна

17 вересня 2017 року

1. Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на реставраційні роботи бічного вівтаря.
2. У понеділок – спомин св. Станіслава Костки, монаха. В цей день свої іменини відзначає бр. Станіслав Пенкала, пам’ятаймо про нього у наших молитвах.
3. У вівторок – Свято св. Йосифа з Купертину, пресвітера.
4. У середу – спомин свв. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чонг  Хасанга і Сподвижників, мучеників. Цього дня від 19.00 год. буде виставлення та адорація Пресв. Дарів за участю спільноти „Скеля”. Запрошуємо до спільної молитви.
5. У четвер – Свято св. Матея, Апостола і Євангеліста.
6. В п’ятницю о 8. 00 год. буде відслужена спільна Меса за померлих.
7. У суботу – спомин св. Піо з П’єтрельчіни, пресвітера.
8. У наступну неділю в нашій парафії гостюватиме хор „Harfa” з Радзьонкова (Польща). Хор співатиме під час Євхаристії о 10.00 год. і виступить із концертом після Меси.
9. У нашій парафії розпочався катехетичний рік. Нагадуємо батькам  про обов’язок християнського виховання дітей і молоді. Заняття розпочалися в суботу, 16 вересня. План катехез розміщений на таблиці оголошень.
10. При парафії відбуватимуться катехези для осіб, які прагнуть приступити до Таїнства Миропомазання. Бажаючих просимо записуватися у захристії.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

 

Брати Францисканці