ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

Неділя Господа нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту

26 листопада 2017 року

1. У середу – Свято Всіх Святих Серафимського Ордену (початок дев’ятниці перед Урочистістю Непорочного Зачаття ПДМ). О 18.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих, за яких молимося впродовж листопада.
2. У четвер – Свято св. Андрія, Апостола.
3. У  І п’ятницю місяця після ранкової Меси відбудуться відвідини хворих в їхніх домівках, о 19.30 год. буде звершена додаткова Меса на українській мові.
4. У суботу – спомин бл. Рафаїла Хилінського, пресвітера. О 8.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом Матері Божої.
5. У наступну неділю розпочинається Адвент. Пожертва з цього дня буде призначена на потреби Caritas.
6. В днях від 10 до 12 грудня у нашій парафії відбудуться реколекції, які попровадить о. Микола Лучок  OP.
7. Фонд „Даймо надію” під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького запрошує на VI Благодійний Різдвяний Ярмарок, який відбудеться 2 грудня. Інформаційний плакат розміщений на таблиці оголошень.
8. У неділю, 10 грудня, при нашому храмі відбудеться Різдвяний ярмарок. Захід організовують спільноти, які діють при нашій парафії. Зібрані пожертви будуть призначені на лікування нашої парафіянки, яка змагається з онкологічним захворюванням. Запрошуємо цілі сім’ї, в особливий спосіб дітей.
9. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Деталі на інформаційному плакаті, який знаходиться на таблиці оголошень.
10. О. Станіслав Кава щиро запрошує на відкриття душпастирства юристів. Перша зустріч відбудеться 17 грудня після Меси о 15.00 год.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці