ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

І Неділя Адвенту

3 грудня 2017 року
1. Сьогодні розпочинається Адвент. Запрошуємо всіх вірних, в особливий спосіб дітей, на роратні Меси, які будуть звершуватися: у понеділок, вівторок, четвер, суботу о 8.00 год., у середу о 7.30 год. (після Меси запрошуємо дітей на булочку і чай), у п’ятницю о 18.00 год.  Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на потреби Caritas.
2. У середу о  8.00 год. буде звершена Меса за померлих Братів, Сестер, Батьків, Рідних і Добродіїв Ордену та за померлих членів ФОС.
3. У четвер – спомин св. Амвросія, єпископа і вчителя Церкви.
4. В п’ятницю – Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Цього дня перед ранковою Месою молитимемось Годинами на честь Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії; о 18.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих, о 19.30 год. буде відправлена додаткова Меса на українській мові.
5. В днях від 10 до 12 грудня у нашій парафії відбудуться реколекції, які попровадить о. Микола Лучок  OP.

ПЛАН РЕКОЛЕКЦІЙ:

10 грудня – порядок служіння Мес, як у неділю

11 i 12 грудня – Меси о 8.00, 18.00, 19.30(ua) год.

6. У неділю, 10 грудня, (від 9.00 до 17.30 год.) при нашому храмі відбудеться Різдвяний ярмарок. Захід організовують спільноти, які діють при парафії. Зібрані пожертви будуть призначені на лікування нашої парафіянки, яка змагається з онкологічним захворюванням. Запрошуємо цілі сім’ї, в особливий спосіб дітей.
7. О. Станіслав Кава щиро запрошує на відкриття душпастирства юристів. Перша зустріч відбудеться 17 грудня після Меси о 15.00 год.
8. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Деталі на інформаційному плакаті, розміщеному на таблиці оголошень.
9. У захристії можна придбати календарі на 2018 рік, святкові листівки, мед, різдвяні свічки, від наступної неділі будуть облатки. Також можна скласти пожертву на ялинки та святкові декорації.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці