ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ІI Неділя Адвенту

10 грудня 2017 року

1. Сьогодні в нашій парафії розпочалися реколекції. Реколекційні науки проводить о. Микола Лучок ОР.

ПЛАН РЕКОЛЕКЦІЙ:

10 грудня – порядок служіння Мес, як у неділю

11 i 12 грудня – Меси о 8.00, 18.00, 19.30 (ua) год.

2. Також сьогодні від 9.00 до 17.30 год. при нашому костелі проходить Різдвяний ярмарок. Запрошуємо цілі сім’ї, в особливий спосіб дітей. Зібрані пожертви будуть призначені на лікування нашої парафіянки, яка змагається з онкологічним захворюванням.
3. Переживаємо час Адвенту. Запрошуємо всіх вірних, в особливий спосіб дітей, на роратні Меси, які звершуються у понеділок, вівторок, четвер, суботу о 8.00 год., у середу о 7.30 год. (після Меси запрошуємо дітей на булочку і чай), у п’ятницю о 18.00 год.
4. У середу – спомин св. Луції, діви і мучениці.
5. В четвер – спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і вчителя Церкви.
6. У суботу (16 грудня) розпочнеться дев’ятниця до Дитятка Ісус.
7. О. Станіслав Кава щиро запрошує на відкриття душпастирства юристів. Перша зустріч відбудеться 17 грудня після Меси о 15.00 год.
8. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Кількість місць обмежена. Деталі на інформаційному плакаті, розміщеному на таблиці оголошень.
9. У захристії можна придбати календарі на 2018 рік, святкові листівки, мед, різдвяні свічки та облатки. Також можна скласти пожертву на ялинки та святкові декорації.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці