ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ІІ Неділя Звичайна

14 січня 2018 року

1. Сьогодні після кожної Меси ми збираємо пожертви для закупівлі продуктів і приготування подарунків для потребуючих осіб з Будинку пристарілих на Майорівці. Дякуємо за Вашу відкритість і підтримку.
2. У вівторок – спомин свв. Берарда і Сподвижників, перших францисканських мучеників.
3. У середу – спомин св. Антонія, абата.
4. У четвер розпочинається Тиждень молитов про єдність християн.
5. В п’ятницю – спомин св. Йосифа Севастіана Пельчара, єпископа, засновника Згромадження Сестер Служебниць Найсвятішого Серця Ісуса. Під час ранкової Меси молитимемось за Сестер, які працюють у нашій парафії.
6. У суботу о 18.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.
7. В суботу, 20 січня, у безгабітових сестер на вул. Барвінських відбудеться зустріч для батьків тих дітей, які готуються до І Св. Причастя. Початок о 10.00 год., завершення о 14.00 год.  Такі зустрічі відбуватимуться в кожну третю суботу місяця.
8. В нашій парафії триває душпастирський візит. Просимо зголошуватися до захристії для того, щоб підтвердити прийняття священика та узгодити відповідний час візиту. Усіх тих, кого оминули та всіх, хто з будь-яких причин не був присутнім під час душпастирського візиту, проте хоче прийняти священика, просимо зголошуватися до захристії.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці