Душпастирські оголошення

ІІ Неділя Звичайна
15 січня 2017 року

1. У понеділок – спомин св. Берарда і Сподвижників, перших францисканських мучеників.
2. У вівторок – спомин св. Антонія, абата.
3. У четвер – спомин св. Йосифа Себастьяна Пельчара, єпископа, засновника Згромадження Сестер Служебниць Пресвятого Серця Ісуса. Під час ранкової Меси будемо в особливий спосіб молитися за Сестер, які працюють у нашій парафії.
4. У суботу – спомин св. Агнеси, діви і мучениці. О 18.00 год. буде відслужена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.
5. У наступну неділю після Св. Мес о 11.00 і 15.00 год. діти з нашої парафії та музичний гурт „S.Anto” сердечно запрошують на різдвяну виставу і спільне колядування.
6. В днях від 18 до 25 січня переживатимемо Тиждень молитов за єдність християн.
7. 21 січня у Львівській філармонії о 16.00 і 19.00 год. відбудуться благочинні концерти хору «Дударик», метою яких є збір коштів для Христини Турхан. 7-річна дівчинка від серпня 2016 р. знаходиться на лікуванні у Відні. Лікарі дають хороші прогнози на повне одужання дитини. Курс хіміотерапії та реабілітації триватиме до травня 2017 р., а родина вже вичерпала свої ресурси. Детальна інформація знаходиться на таблиці оголошень.
8. В нашій парафії триває душпастирський візит (коляда). Усіх тих, кого пропустили та всіх, хто з будь-яких причин не був присутнім під час душпастирського візиту, але прагне прийняти священика, просимо зголоситися до захристії.
9. Під час душпастирського візиту парафіяльна канцелярія по понеділках і середах не працює. З усілякими необхідними справами просимо звертатися до настоятеля парафії після Меси.
Дякуємо за пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Господь обдаровує Вас своїм миром і добром.
Брати Францисканці