ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ІV Неділя Звичайна

28 січня 2018 року

1. У вівторок – спомин св. Гіацинти Маріскотті, діви.
2. У середу – спомин св. Йоана Боско, пресвітера.
3. Цього тижня переживаємо І четвер, п’ятницю і суботу місяця.
4. В п’ятницю – Свято Стрітення Господнього. Цього дня відзначаємо 22 Всесвітній День Богопосвяченого Життя. Пам’ятаймо про молитву в намірі священиків і сестер, які працюють у нашій парафії. Як в кожну І п’ятницю місяця, після ранкової Меси ми відвідуємо хворих в їхніх домівках, о 19.30 год. є додаткова Меса на українській мові.
5. У суботу о 8.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом Матері Божої. З нагоди спомину св. Власія (покровителя від хвороб горла) благословення в його честь посвяченими свічками.
6. Дякуємо всім, хто прийняв нас під час Коляди. Парафіян, які прагнуть запросити священика з душпастирським візитом просимо зголоситися до захристії.
7. У місяцях лютому та березні в Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії відбуватимуться передподружні науки. Науки проходитимуть по вівторках і п’ятницях о 19.30 год. Детальний план передподружніх зустрічей знаходиться на таблиці оголошень.
8. У захристії можна придбати громнічні свічки.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці