ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

V Неділя Великого Посту

18 березня 2018 року

1. Вітаємо в нашій парафії о. Маріуша Козьола, вікарія нашої Провінції.
2. У понеділок відзначаємо Урочистість св. Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії.
3. У середу о 18.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.
4. В найближчу середу на „Високому Замку” відбудеться Хресна Дорога з участю молоді. Спільний вихід з-під нашого костелу о 19.00 год. Деталі на таблиці оголошень.
5. В п’ятницю о 8.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих.
6. Запрошуємо на Молитву примирення з Богом в Таїнстві Покаяння, яка відбудеться у найближчу п’ятницю. Початок о 19.00 год., завершення о 24.00 год.
7. В суботу, у безгабітових сестер на вул. Барвінських, відбудеться зустріч для батьків тих дітей, які готуються до І Св. Причастя. Початок о 10.00 год., завершення близько 14.00 год.
8. Наступна неділя є Вербною Неділею; освячення верби під час кожної Меси. Під час Меси о 10.00 год. хор „Ехо” виконає Страсті Господні.
9. Урочистість Благовіщення Господнього цього року відзначатимемо 9 квітня. В цей день можна буде приступити до духовного усиновлення зачатої дитини.
10. Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на реставраційні роботи в нашому храмі. У захристії можна скласти пожертву на квіти до Божого гробу. Також можна придбати великодні свічки та святкові листівки.
11. В днях від 27 квітня до 1 травня у Львові проходитиме регіональна Зустріч Молоді спільноти Taize. Осіб, які прагнуть прийняти паломників, просимо зголоситися в захристії та отримати інформацію стосовно зустрічі.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Господь обдаровує Вас миром і добром.

Брати Францисканці