ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

Вербна Неділя

25 березня 2018 року

1. У Великий Вівторок у Кафедральному соборі о 10.00 год. буде звершена Меса Мира, під час якої єпископ поблагословить єлей і освятить миру, які використовують у Таїнствах Хрещення, Миропомазання, Священства та Хворих.
2. У Велику Середу, 28 березня, відбудеться Хресна Дорога вулицями міста. Розпочнеться вона традиційно Месою у Кафедральному соборі о 18.00 год. Цього дня в нашому храмі не буде вечірньої Меси.
3. Літургія під час Пасхального Тридення: Великий Четвер – 19.00 год. на польській і українській мовах; Велика П’ятниця – 19.00 год. на польській і українській мовах; цього дня розпочинається Дев’ятниця до Божого Милосердя. Велика Субота – Пасхальна Вігілія – 20.00 год. на польській і українській мовах (просимо зі собою принести свічки).
Запрошуємо усіх парафіян до участі в Триденні та до адорації Пресвятих Дарів у темниці та гробі. У захристії знаходиться план адорації. Відповідальних усіх душпастирських груп просимо включити себе до списку, обравши відповідну годину адорації.
4. У наступну неділю святкуємо Урочистість Воскресіння Господнього.  Резурекційна Процесія з Месою відбудеться о 8.00 год., наступні Меси будуть звершені о 12.00 (pl), 15.00 (ua), 17.00 (rus), 18.30 (ua).
5. Заохочуємо вірних приступити до сповіді та прийняти великоднє причастя, що є обов’язком кожного католика. Нагадуємо, що у Велику П’ятницю зобов’язує якісний і кількісний піст.
6. У захристії можна придбати великодні свічки та святкові листівки. Від п’ятниці можна буде купити паски та великодні баранчики.

7. Урочистість Благовіщення Господнього цього року відзначатимемо 9 квітня. В цей день можна буде приступити до духовного усиновлення зачатої дитини.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Господь обдаровує Вас миром і добром.

Брати Францисканці