ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

Неділя Божого Милосердя

8 квітня 2018 року

 

1. Сьогодні відзначаємо Свято Божого Милосердя. У Кафедральному соборі об 11.30 год. буде звершена урочиста Св. Меса з нагоди Храмового свята. Запрошує настоятель парафії о. Ян Нікель.

2. В понеділок – Урочистість Благовіщення Господнього та День святості життя.

Порядок звершення Св. Мес.:

8.00  – Св. Меса (pl)

18.00 – Св. Меса (pl)

19.30 – Св. Меса (ua)

В цей день можна буде приступити до духовного усиновлення зачатої дитини.

3. У вівторок – Урочистість Пресвятої Діви Марії Милостивої, покровительки Львівської Архідієцезії.
4. В п’ятницю о 18.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих.
5. У місяцях квітні та травні в Кафедральному соборі відбуватимуться передподружні науки. Науки будуть проходити у вівторки та п’ятниці о 19.30 год. Детальний план зустрічей знаходиться на таблиці оголошень.
6. В днях від 27 квітня до 1 травня у Львові проходитиме регіональна Зустріч Молоді спільноти Taize. Осіб, які прагнуть прийняти паломників, просимо зголоситися в захристії та отримати інформацію стосовно зустрічі.

7. До Таїнства Подружжя мають намір приступити: Філіпський Андрій, проживаючий у Львові, католицького віросповідання і Філіпська Юліана, проживаюча у Львові, католицького віросповідання. (Оповідь І).  Якщо хтось знає про будь-які перешкоди, існуючі між вище згаданими особами, зобов’язаний повідомити про це в парафіяльну канцелярію.

Дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму і Монастиря.

Братам з Греко-католицької та Православної Церкви, які відзначають сьогодні Свято Воскресіння Христового бажаємо, щоби Бог обдаровував Вас потрібними ласками, зміцнював Вашу віру, а серця наповнював миром.

Брати Францисканці