ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ХIV Неділя Звичайна

8 липня 2018 року

1. У понеділок – спомин святих мучеників Миколая Піка, Віллада і Сподвижників.

2. У вівторок – спомин св. Вероніки Джуліані, діви.

3. У середу – Свято св. Бенедикта, абата, покровителя Європи.

4. В п’ятницю о 18.00 год. буде звершена спільна Св. Меса за померлих.

5. Пожертви, зібрані у наступну неділю, будуть призначені на реставраційні роботи в нашому храмі.

6. Піше паломництво „Миру та Поєднання” до Санктуарію Матері Божої в Більшівцях вирушить в середу, 11 липня, і розпочнеться Св. Месою на українській мові о 8.00 год. Реєстрація учасників від 7.00 год. 

Зустріч Молоді відбудеться у Більшівцях в днях від 15 до 18 липня. 

Виїзд автобусом на Храмове свято до Санктуарію Матері Божої в Більшівцях відбудеться у неділю, 15 липня, о 8.30 год. Вартість поїздки – 135 грн. Гроші просимо заплатити до п’ятниці.

7. Організовуємо піше паломництво  до Кальварії Пацлавської в днях від 11 до 15 серпня. Бажаючих просимо записуватися в захристії (просимо подати ім’я та прізвище відповідно до закордонного паспорта, серію та номер паспорта). Проводитиметься запис лише тих осіб, які мають візу. 

БАЖАЮЧИХ ПРОСИМО ЗАПИСУВАТИСЯ В ЗАХРИСТІЇ. ТАКОЖ ПРОСИМО НЕ ВІДКЛАДАТИ ЗГОЛОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ПАЛОМНИЦТВАХ НА ОСТАННЮ ХВИЛИНУ.

8. У місяцях липні, серпні та вересні в Кафедральному соборі відбуватимуться передподружні науки. Науки будуть проходити у вівторки та п’ятниці о 19.30 год. Детальний план зустрічей знаходиться на таблиці оголошень.

 

Дякуємо за пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай добрий Бог обдаровує Вас миром і добром.

 

Брати Францисканці