ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ХV Неділя Звичайна

15 липня 2018 року

 

1. Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на реставраційні роботи в нашому храмі. Також завдяки Вашій щедрості в костелі встановили проектор, який служитиме для висвітлення літургійних текстів і пісень. Сердечно дякуємо за складені пожертви.

2. У суботу – спомин св. Лаврентія Бріндізійського, пресвітера і вчителя Церкви. О 18.00 год. буде звершена спільна Св. Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.

3. У неділю, 22 липня – храмове свято в Костелі св. Марії Магдалини. Урочиста Св. Меса буде звершена о 10.30 год. Запрошує настоятель храму о. Павло Томис OMI.

4. Організовуємо піше паломництво до Кальварії Пацлавської  в днях від 11 до 15 серпня. Бажаючих просимо записуватися в захристії (просимо подати ім’я та прізвище відповідно до закордонного паспорта, серію та номер паспорта). Проводитиметься запис тих осіб, які мають візу і осіб, які мають біометричний паспорт. 

Просимо не відкладати зголошення до участі в паломництві на останню хвилину.

5. У місяцях липні, серпні та вересні в Кафедральному соборі відбуватимуться передподружні науки. Науки будуть проходити у вівторки та п’ятниці о 19.30 год. Детальний план зустрічей знаходиться на таблиці оголошень.

 

Брати Францисканці