За прикладом Святої Родини

30 грудня, у храмі святого Антонія з Падуї, як і у всій Католицькій Церкві, відзначили Свято Святого Сімейства Ісуса, Марії та Йосифа.
Відтак цього дня, під час кожної із Мес, парафіяни просили у Господа про дар миру та любові для кожної християнської родини, а подружні пари мали нагоду відновити присяги, дані в день шлюбу.
Під час проповіді на одній із Мес о. Едвард Кава заохотив подружжя «бути одним цілим», незважаючи на усі життєві труднощі та випробування. Адже Святій Родині також було нелегко: народження Ісуса в стайні, відсутність матеріальних благ та помешкання, переслідування і втеча до Єгипту… Наслідуючи Святу Родину о. Едвард закликав подружжя довіряти Господу, не піддаватись спокусам та сумнівам, долаючи всі перешкоди молитвою та любов’ю.
Говорячи про міцність християнської родини, навів приклад дев’яносторічного подружжя, котре зуміло зберегти свої стосунки завдяки вмінню прощати.
А на закінчення, заохотив усіх молитися до святого Йосифа, Богородиці та Ісуса, Котрі є сильними, надійними опікунами та покровителями сімей.
Після проповіді відбувся зворушливий обряд відновлення подружньої присяги. Відновити обітниці, дані в день шлюбу зголосилося чимало пар різного віку. Поруч із подружжями перебували і їхні діти.
Після виголошеної обітниці, о. Едвард поблагословив кожну родину на подальше сімейне життя, основане на християнській любові, вірності та повазі. Свою згоду зі сказаним подружжя скріпили поцілунками.