Осінні реколекції для юних християн

Осінні канікули – це завжди приємна пора, особливо, коли погода продовжує тішити сонцем і теплом. Саме в такий час, з 28 до 30 жовтня 2015 року, для 34 дітей парафії святого Антонія з Падуї було проведено «малі реколекції», приурочені Дню всіх святих.

20151028_142836

Впродовж цього часу юні християни мали можливість порозважати над питаннями: «Хто такі святі?» та «Хто може ними стати?». Аби краще усвідомити суть сказаного, усіх учасників, відповідно до віку, було поділено на групи. Із молодшою віковою групою працювала с. Богна. Натомість для старших  реколекції проводив о. Кристофор. Окрім того о. Кристофор разом із о. Петром виголошували для учасників Слово Боже.

Щодня діти брали участь у Святій Євхаристії та молились Розарій. А доповнював молитовну атмосферу чудовий спів с. Едіти та Боженки.

У вільний час юні учасники реколекцій мали можливість насолодитись спільними прогулянками, організувати забави у парку та на дитячому майданчику.

А щоб дітям та їхнім наставникам не забракло фізичних сил, п. Анна та п. Янечка готували для них смачне і корисне частування.

У п’ятницю, 30 жовтня, усі учасники побували на цвинтарі. Це стало одним із ключових моментів спільно проведеного часу. На знак пам’яті про померлих, вознесли до Господа щиру молитву, запалили свічки та залишили букети з осіннього листя і сухих квітів.

 

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення згаданих реколекцій. Особлива подяка – настоятелю храму святого Антонія з Падуї о. Владиславу: за підтримку, турботу і привітність. А передовсім – Всемогутьному Богові. Адже, насамперед, з Його ласки ця зустріч стала можливою!

 

Більше фото із події дивіться у розділі “Галерея”