Прощання з Різдвяними Святами

Сьогодні після Меси о 15.00 год. діти з україномовної спільноти парафії св. Антонія показали різдвяну виставу. І хоча в Католицькій Церкві вже завершився Різдвяний період, згідно з традицією, до свята Стрітення Господнього у храмах залишаються вертепи та ялинки, і співають колядки.

Готувалися діти до виступу разом зі с. Тетяною та доклали неабияких зусиль, щоби дорослі могли відчути радість з народження Ісуса.

Юні актори представили історію спасіння людства, починаючи від створення світу та завершуючи народженням Спасителя. Адам і Єва, Авраам і Мойсей, Марія, Йосиф, ангели, пастушки, мудреці зі Сходу в яскравих костюмах, а в центрі події – новонароджений Ісус.

Вистава була цікавою та яскравою. Проте, на превеликий жаль, парафія не має відповідного приміщення, в якому можна було би проводити такі виступи, де діти та молодь мали би змогу показувати вертепи та вистави на різну тематику, а парафіяни – поглиблювати свої знання про Бога. В свою чергу, парафія вже понад 20 років веде діалог із міською владою у справі повернення приміщення колишнього монастиря, що знаходиться поруч із костелом, і в якому сьогодні знаходиться Державна музична школа №4.

Але, не зважаючи ні на що, дякуємо нашим наймолодшим парафіянам за те, що допомогли нам так гарно попрощатися з цьогорічними Різдвяними Святами.