Проща до Унева спільноти “Віра і Світло” св. Антонія

У суботу 22 липня 2017 р. спільнота руху “Віра і світло” св. Антонія взяла участь у Всеукраїнській прощі до Матері Божої в Уневі. Цією прощею розпочали святкування 25 років заснування Руху “Віра і світло” в Україні. Саме в 1992 році у Львові була створена перша спільнота. При нашому храмі спільнота була створена у 1993 році і є однією з найперших спільнот. Цього року – нам 24 роки.

Вранці виїхали автобусом в м.Унів разом з нашим капеланом бр. Станіславом Пенкаля. Розпочали святкування з урочистого відкриття воріт храму і участі в Святій Месі. Потім мали обід, святковий торт, брали участь в різноманітних майстер класах, прославляли Бога піснями. Повсюди панував святковий радісний настрій. Зустрілись спільноти з різних міст України: Львова, Тернополя, Стрия, Дрогобича, Трускавця, Києва, Жовкви, Тячева, Хуста, Ужгорода, Кам’янця-Подільського, Житомира, Кохавино, Нового-Роздолу. Зараз вже існує 36 спільнот по всій Україні, що об’єднують осіб розумово неповносправних, їх батьків та молодь-приятелів. У цілому світі є вже більш ніж 1600 спільнот у 80 країнах світу.

Дякуємо Богу за цю прощу, за такий гарний ювілей, що зібрав нас у спільноти, щоб ділитись радощами і труднощами, святкувати та молитись, підтримувати один-одного, зростаючи у дружбі, вірі та любові, спільно беручи участь у прощах, реколекціях, літніх таборах.