Радісне “Marana tha”

Розпочався Адвент – час радісного очікування на прихід Ісуса. У римсько-католицьких храмах звершуються роратні Меси та проводяться реколекції. Винятковою оздобою в кожній святині є вінок, сплетений із галузок хвойного дерева, з чотирма свічками, які символізують неділі Адвенту.

Важко уявити роратню Месу без участі дітей. Не зважаючи на зимову погоду наймолодші парафіяни приходять до храму, щоб разом із дорослими підготуватися до Різдвяних свят.

Щоб поглибити свою віру християни беруть участь у реколекціях.

Цього року реколекційні науки в костелі св. Антонія виголосив о. Микола Лучок, домініканець. Отець приїхав із Хмельницького, де тепер здійснює душпастирське служіння, щоби допомогти вірним підготуватися до Різдва Христового.

Під час реколекцій, які відбувалися в днях від 10 по 12 грудня, о. Микола говорив про те, що надзвичайно важливими в житті людини є міцні стосунки з Богом, якого, так насправді, дуже сильно потребує і шукає кожна людина, та наскільки міцно Бог любить кожну людину. О. Микола звернув увагу на те, що необхідно постійно слухати Слово Боже та читати Святе Письмо, яке веде до Господа, що Ісус завжди повинен бути на першому місці, а також поділився власним досвідом відносин з Богом.