Реколекції – час благодаті

25-27 травня спільноти ФОС Західного Регіону мали реколекції в Більшівцях, в Санктуарії Пресвятої Діви Марії Цариці Миру, де настоятелем є о. Анджей Ванат, який завжди гостинно і по-родинному нас приймає.

Ми відірвалися від свого повсякденного оточення і турбот, які „розсіюють”, щоб присвятити час зосередженню на Господі, та зібралися в цьому, Богом вибраному, місці, під покровом Матері Божої, у затишному Реколекційному домі в мальовничій місцевості.

На реколекціях були представники спільнот Львова, Золочева, Коломиї, Івано-Франківська. А також гості – Старша та Секретар Регіональної Ради Хмельницького Регіону. Проводив реколекції Національний духовний асистент о. Христофор Пельц OFM Conv. Ми розважали над темами: „Святий Дух. Хто Він? Що Він робить? Його дія в житті францисканця” та „Обітниця ФОС – дар і завдання”.

Реколекції це час особливої благодаті: час роздумів, час навернення, час відновлення стосунків з Господом, з самим собою і спільнотою. Це час великих перемін. Це час, в якому ми особливим чином перебували в молитві та роздумах, поглиблючи свою віру і її розуміння, щоб освіжити своє покликання, спробувати зрозуміти, яких життєвих рішень очікує від нас Господь, і нарешті, просто „відпочити душею” в колі дружньої францисканської родини.

Ірина Джана, ФОС