Різдвяна зустріч Францисканського Ордену Світських і Францисканської молоді

”І в багатьох тих, що увірували, було одне серце і одна душа.” (Діян 4,32).

У суботу, 20 січня, спільнота Францисканського Ордену Світських, що діє при нашій парафії разом із Францисканською Молоддю вітали в гостях спільноту ФОС із м. Рава-Руська разом із духовним асистентом о. Андрієм Немченком OFM.

Наша різдвяна зустріч розпочалась із особливої Меси, яку очолив бр. Славомир Бистрий OFMConv. Під час проповіді отець роздумував над дуже особливим Словом Божим:

Того часу приходить Ісус зі своїми учнями додому; і знову збирається натовп, тож не мали вони змоги навіть хліба попоїсти. Коли Його рідні почули, то вийшли, щоби забрати Його, бо говорили, що Він не в собі.(Мк 3, 20-21)

Він зупинився на двох важливих аспектах справжнього християнського життя: духовне наставництво і справжнє християнське шаленство, що неможливе без свідчення. Адже саме правдиве свідчення своїм життям Євагелії є сьогодні тою іскрою, що здатна запалювати нові серця вогнем віри.

Після Святої Меси було ділення оплатком, спільна трапеза та багато теплого спілкування.

Цілком очевидно, що саме в спільноті можна відчути любов Бога сповна, тому кожного разу радіємо, коли маємо можливість знову всіх побачити, кожного обняти та відчути теплу атмосферу перебування у нашій великій францисканській родині.

Ірина Владимір ФМ