Святим може бути кожен

У нашому храмі цієї неділі Св. Меса о 12.00 год. відбулася з участю святих і блаженних. Саме так, а їхні ролі виконували діти з нашої парафії. Серед присутніх „гостей із неба” були св. Франциск Ассізький і св. Антоній з Падуї, св. Тереза від Дитятка Ісус і св. Йоан Павло ІІ, св. Йосиф Себастьян Пельчар і бл. Клара Щенсна, блл. францисканські мученики Збігнев Стшалковський і Михайло Томашек, св. Альберт Хмельовський, св. Йоан Боско тощо.

На початку Євхаристії діти, разом зі священиком і в супроводі міністрантів, урочисто ввійшли до храму. У руках вони несли реліквії святих і блаженних, які пізніше залишили перед вівтарем.

Під час проповіді о. Павло викликав, по черзі, до себе дітей, і коротко розповідав про святого чи блаженного, в одяг яких вони були перевдягнені.

Завершив о. Павло гомілію наголошуючи, що святість є призначена для кожної людини, адже святими стають звичайні люди, які живуть посеред нас.

Зорганізувала дітей с. Богна, яка катехізує щосуботи і щонеділі наших наймолодших парафіян, а натхненням до цього стала Урочистість Всіх Святих, яку римсько-католицька Церква відзначала 1 листопада.