Спомин Матері Божої Цариці Розарію

Цей спомин у нашій парафії відзначали усі спільноти Живого Розарію, яких у нас є вже чотири. 7 жовтня, у день Матері Божої Цариці Розарію, відбулись їх формаційні зустрічі. Об 11 годині Живий Розарій св. Антонія і Христа Царя переглянули фільм „Тепер і в годину смерті нашої”. Цей фільм демонструє, на основі фактів і подій, у історії різних народів і на різних континентах, як віра і молитва розарієм через заступництво Матері Божої рятує людей у, здавалось би, безвихідних ситуація.

Потім була зустріч спільноти Живого Розарію св. Беретти Молли.

Але найбільш визначною подією цього дня була перша формаційна зустріч новоствореної україномовної спільноти Живого Розарію, яка обрала собі заступником і покровителем св. Максиміліана Марію Кольбе. Лише у червні народилась ідея створення цієї спільноти, а сьогодні вона живе і налічує 20 членів, кожний з яких щоденно молиться розарієм.

Дуже тішить зацікавлення парафіян молитвою розарієм і активне їх долучення до спільнот, адже, як говорив папа Леон ХІІІ:    „Хто молиться розарієм, робить для людства більше, ніж будь-який оратор, редактор, організатор, директор чи посол. Хто молиться розарієм, той впливає на перебіг подій цього світу за допомогою Тієї, мудрість і силу влади Якої не досягнуть навіть у найменшій мірі усі університети і уряди”.