Спільнота „Віра і світло” повернулася з відпочинку у Сколе

Нещодавно спільнота „Віра і світло” повернулася з відпочинку у Сколе. Поїздка вдалася на славу. І хоча відпочинок тривав кілька днів, час промайнув дуже швидко.
Жили ми у будинку при парафії Семи Скорбот Діви Марії, де нас гостинно прийняли о. Матеуш, тамтешній настоятель та п. Ліліана, яка дбала про те, щоб ми не були голодними.
Перший день спільного відпочинку розпочався з обіду. Підкріпившись, батьки пішли на прогулянку до центру міста, частина друзів – так називають у спільнотах Віра і світло осіб неповносправних, і їхніх приятелів – людей, які допомагають їм та батькам, пішли збирати квіти, щоби прикрасити куток молитви, а всі, хто не хотів далеко йти, залишились на місці, малювали та спілкувалися. Пізніше вся спільнота взяла участь у вечірній Месі, де молилася разом із парафіянами.
Завершився день спільною вечерею та забавою. Було дуже весело, особливо нашим друзям.
Наступний день розпочався зі спільної молитви, яку провела провідник спільноти. Потім був сніданок, після якого батьки пішли на прогулянку по місту, а друзі та приятелі, разом із о. Станіславом, духівником спільноти, пішли до озера. Перед озером була велика галявина, на якій можна було погратися м’ячем. Усі виявилися хорошими спортсменами! Ті друзі, яким було важко далеко йти, залишились на місці, де відпочивали разом із приятелями.
Після прогулянки відбулася Меса, яку звершив для спільноти о. Станіслав.
Того ж дня після обіду ми поїхали до національного природного парку „Сколівські Бескиди”, що знаходиться неподалік від Сколе. Там ми побували на водоспаді Кам’янка та Журавлиному озері, до якого потрібно було підійнятись по скалистій горі.
Вечір теж був насиченим і цікавим. Спершу батьки, разом із наймолодшим другом спільноти, прибрали у костелі, прагнучи таким чином допомогти парафіянам. Після вечері усі пішли до храму, щоб спільно помолитися на розарії, а повернувшись з костелу – дивилися фільм „Хижа”.
Наступний день відпочинку розпочався зі спільної молитви, яку провів наш капелан. Після сніданку ми взяли участь у Месі, де разом із парафіянами молилися про потрібні ласки для нас і наших близьких. А на завершення відпочинку мало місце „розіслання”: сидячи спільно у колі, ми заспівали кілька пісень і поблагословили один одного, та подякували о. Матеушу і п. Ліліані за їхню турботу про нас, а наші друзі подарували їм листівки, які самі намалювали.