Урочиста Євхаристія

В урочистість свв. Петра і Павла санктуарій св. Антонія був переповнений вірянами. Усі вони прийшли на святкову Євхаристію, яку вперше звершив і очолив у храмі о. єпископ Едуард Кава, щоб просити у милосердного Бога про потрібні ласки для себе, своїх близьких і дякувати Господу за нового отця єпископа Львівської Архідієцезії. Урочисту Св. Месу разом із о. єпископом Едуардом співслужили о. Павло, який є настоятелем храму та о. Олександр.

Нагадаємо, що о. Едуард Кава був висвячений на єпископа 21 червня 2017 р. у Латинському Кафедральному соборі та призначений єпископом-помічником Львівської Архідієцезії.

У слові, скерованому до вірних, о. єпископ поставив за приклад свв. Петра і Павла, наголосивши на тому, що, хоча вони обоє міцно впали у своєму житті, св. Петро став наступником Ісуса Христа на землі, а св. Павло – ревним проповідником і апостолом; перший – врівноважений і стабільний у вірі, другий – запальний у наслідуванні Господа. О. єпископ звернув увагу на те, що й сьогодні Церква Христова має бути відданою та невтомною у наслідуванні Бога та проголошенні Доброї Новини.

Під кінець Євхаристії діти та дорослі парафіяни склали найщиріші побажання о. єпископу Едуардові й о. Павлові, імениннику та, отримавши благословення, розійшлись по своїх домівках.