Урочисте відновлення подружньої присяги в Неділю Святого Сімейства

Щороку в першу неділю після Різдва Христового римсько-католицька Церква відзначає свято Святого Сімейства Ісуса, Марії і Йосифа.

Свято Святого Сімейства стали відзначати в різних країнах починаючи з XVIII ст. На постійно до літургії воно було впроваджене    в ХІХ ст. під час понтифікату папи Лева ХІІІ, який на прохання кардинала Бауса, архієпископа Флоренції, 20 листопада 1890 р. видав декрет, апробуючи «культ вшанування Святого Сімейства».

Протягом багатьох років Церква подає вірним Святу Родину, в якій присутня справжня любов і взаємна повага, як взірець для всіх християнських сімей.

Цього року, 30 грудня, в Неділю Святого Сімейства, розпочався Рік святості подружжя та сім’ї, у зв’язку з чим в нашому храмі на Св. Месах було зачитане Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Під час кожної Св. Меси подружні пари відновили подружню присягу. Спершу всі спільно визнали віру, згадуючи власне Хрещення. Після чого, подавши один одному праві руки, ще раз склали взаємно подружні обітниці.

Євхаристію о 12.00 год. очолив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едуард Кава. Співслужили Св. Месу о. Славомир Зелінський, директор відділу загального душпастирства і о. Павло Одуй, настоятель нашого храму.

У слові, скерованому до вірних, отець єпископ торкнувся теми віри та відносин у сім’ї. А після гомілії урочисто провів обряд відновлення подружньої присяги.

На Св. Месу отець єпископ прийшов із подарунком: невеличкими іконами Святого Сімейства, які після Євхаристії кожен міг взяти собі додому.

У свою чергу, впродовж цілого Року святості подружжя та сім’ї будуть організовуватись різноманітні заходи і реколекції для подружніх пар і сімей, а вірні зможуть отримати відпусти у, визначених єпископами, храмах.