Урочистість Воскресіння Христового

Цього року в неділю, 1 квітня, Католицька Церква відзначала урочистість Воскресіння Христового.

Перша Меса в храмі св. Антонія розпочалася резурекційною процесією о 8.00 год. Саме так християни по цілому світі, йдучи урочистою ходою, дають свідоцтво віри в воскресіння Ісуса. У ній взяли участь міністранти, хоругвянки, діти та молодь з нашої парафії, представники різних душпастирських груп, і усі вірні, які прийшли святкувати Воскресіння Христове.

Після процесії була звершена Євхаристія, яку очолив о. Станіслав Кава, делегат провінціала Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні, і співслужили о. Павло Одуй, настоятель парафії, о. Станіслав Пенкала та о. Славомир Бистрий.

У слові, скерованому до вірних, о. Станіслав Кава говорив про таємницю Воскресіння та про те, що Ісус прагне допомагати всім людям доброї волі, які прагнуть навернення.

Впродовж цілого дня в храмі звершувалися Меси. А перед Євхаристією о 15.00 год. вірні і парафіяни мали можливість почути пасхальний концерт.

Святкування продовжується й надалі, адже триває октава Воскресіння Христового, яка завершиться в Неділю Божого Милосердя.