У парафії св. Антонія розпочалася перегринація образу Святої Родини

30 грудня 2018 року, у Неділю Святого Сімейства, в римсько-католицькій Церкві в Україні розпочався Рік святості подружжя та сім’ї. У зв’язку з тим, в неділю, 27 січня, під час Св. Мес було зачитане Пастирське Послання Архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди початку перегринації образу Святої Родини в нашій архідієцезії.

Перегринація (лат. peregrinatio), що в римсько-католицькій Церкві означає урочисте перенесення в цілях релігійного культу образу чи реліквій, є однією з центральних подій, які відбуватимуться впродовж цілого Року святості подружжя та сім’ї. В свою чергу будуть організовуватись різноманітні заходи та реколекції для подружніх пар і сімей, вірні зможуть отримати відпусти у визначених храмах.

Впровадження образу Святої Родини до нашого костелу відбулося в неділю, 3 лютого, під час Євхаристії о 12.00 год., яку очолив настоятель парафії о. Павло Одуй. Урочисто внесла образ до храму на початку Св. Меси сім’я Салашів. Є вона першою сім’єю, яка візьме образ до свого дому, щоб спільно молитися перед ним, просячи в Святої Родини про потрібні ласки.

Відтак, у визначені дні, після вечірньої Євхаристії одна сім’я з нашої парафії братиме образ до свого дому, де матиме змогу молитися до Святої Родини про взаємну повагу, вірність, взаєморозуміння, про правдиву любов, як наголосив о. Павло, беручи приклад з Божої любові. Наступного ж дня вона приноситиме образ до храму на вечірню Св. Месу, щоб інша родина мала змогу взяти його до своєї домівки.

Разом із образом сім’ї братимуть додому Книгу прохань, в якій зможуть записати свої прохання. А в усіх тих намірах, під час завершення перегринації, буде звершена Св. Меса.