ХХІІ різдвяна зустріч „Родини Родин”

21 січня у Санктуарії св. Антонія у Львові відбулась різдвяна зустріч „Родини Родин” Львівської архідієцезії. „Родина Родин” є апостольським рухом, що складається із католицьких родин і ціллю якого є виховання християнських сімей до вірної подружньої любові, жертовності, відкритості на допомогу.
На зустріч прибули групи зі Львова, Мостиськ і Полупанівки та духовні провідники з Варшави. Був присутнім і генеральний консул Польщі у Львові п. Вєслав Мазур разом із працівниками консульства.
На початку зустрічі о. Станіслав Кава OFM Conv, душпастир „Родини Родин” у Львові, сердечно привітав усіх, хто прибув на святкування, після чого була звершена Св. Меса. Очолив Євхаристію Генеральний вікарій Львівської архідієцезії отець інфулат Юзеф Павлічек, який передав вірним різдвяне привітання Архієпископа Мечислава Мокшицького. Проповідь до вірних виголосив о. Євгеніуш Клімінський із Варшави.
Після Євхаристії відбулися концерти колядок молодіжного гурту зі Стрілковичів і дітей зі Львова, а також була представлена різдвяна вистава наймолодшими гістьми із Мостиськ.
Зустріч „Родини Родин” завершилась святковим обідом і спільним колядуванням.