Чергова спроба повернення парафіяльного будинку

9 лютого парафіяни костелу  Св. Антонія і Брати Менші Конвентуальні направили листа голові Львівської ОДА Олегу Синютці і попросили підтримки у президента Польщі, щоб повернути наш парафіяльний будинок за адресою вул. Личаківська, 53 у Львові. Будівлю, яка тепер належить Львівській міській раді, використовує музична школа №4.

Ми ніяк не можемо дочекатись повернення свого будинку, який був колись монастирем. Храм ніколи не був закритий, завжди функціонував. За радянських часів ми мали обмеження у функціонуванні костелу тепер, нажаль, теж є обмеження в душпастирській роботі через брак приміщень.  Наша парафія вже більш ніж два десятиліття намагається повернути свій будинок (монастир-плебанію), щоб мати можливість проводити катехизацію для дітей і молоді та заняття в парафіяльних групах.

Шукаємо підтримки в різних місцях, не втрачаємо надії на відновлення історичної справедливості. На початку грудня 2016 року костел Св. Антонія  направив аналогічне звернення до дев’ятої сесії Парламентської асамблеї України та Республіки Польщі.

Просимо Бога про благословення у даній справі і швидшого вирішення питання передачі будинку парарафії.

Просимо всіх про спільну молитву у даному намірі.