ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

ІV Неділя Адвенту
22 грудня 2019 року

1.Цього тижня в нашому храмі:
– У вівторок – Вігілія Різдва Христового. Св. Меса Пастирка о 21.00 год. Євхаристію очолить єпископ Едуард Кава OFMConv. Перед месою о 20.00 год. діти покажуть різдвяну сценку. Щиро запрошуємо.
– В середу – Урочистість Різдва Христового.
– У четвер – другий день Свят, Свято св. Стефана, першого мученика. О 8.00 год. Св. Меса в намірі беатифікації Сл.Б. Марії від Хреста Моравської.
– В п’ятницю – Свято св. Йоана, Апостола і Євангеліста; освячення вина під час кожної Євхаристії. Спільна Св. Меса за померлих о 8.00 год.
– У суботу – Свято Святих Невинних Немовлят, мучеників.
– У неділю, 29 грудня – Свято Святого Сімейства Ісуса, Марії і Йосифа. У цей день матиме місце відновлення подружньої присяги. О 15.00 год. Св. Меса в намірі родин, які гостили в своєму домі ікону Святого Сімейства.
– Детальний порядок звершення Св. Мес на час Різдвяних Свят розміщений на таблиці оголошень.

2.Інші оголошення:

У вівторок (24 грудня) не буде дев’ятниці та спільної Св. Меси за заступництвом св. Антонія о 18.00 і 19.30 год.

– Душпастирський візит, званий Колядою, розпочнеться 27 грудня. Осіб, які прагнуть прийняти священика з душпастирським візитом, просимо зголоситися до захристії: подати прізвище, адресу проживання та узгодити дату візиту.

Дякуємо Вам за пожертви, складені на ялинки та декорації, і за всіляку допомогу в приготуванні храму до Свят Різдва Христового.

Брати Францисканці