ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

Неділя Святого Сімейства
29 грудня 2019 року

1.Цього тижня в нашому храмі:
– У вівторок о 18.00 год. подячна Св. Меса на закінчення Старого Року.
– У середу о 18.00 год. Св. Меса за померлих Братів, Сестер, Батьків, Рідних і Добродіїв Ордену та за померлих членів ФОС.
– Переживаємо перші четвер, п’ятницю та суботу місяця. В п’ятницю о 19.30 год. додаткова Св. Меса на українській мові, а також відвідини хворих, поєднані з душпастирським візитом. У суботу о 8.00 год. спільна Св. Меса за заступництвом Матері Божої.

2.З літургійного календаря:
– у середу – Урочистість Пресвятої Богородиці Марії, 53 Всесвітній день миру (Св. Меси о 10.00, 12.00, 15.00 (ua), 18.00 год.);
– у четвер – спомин свв. Василія Великого і Григорія з Назіанзу, єпископів і вчителів Церкви;
– в п’ятницю – спомин Пресвятого Імені Ісуса.

3.Інші оголошення:
– Триває душпастирський візит, так звана Коляда, який розпочався 27 грудня. Це час, коли священик приходить до дому парафіян, уділяє благословення цілій сім’ї та освячує помешкання. Також це можливість для ближчого знайомства між священиком і парафіянами, розмови на сімейну і душпастирську тематику.
Заохочуємо парафіян до того, аби прийняти священика з душпастирським візитом. Бажаючих осіб просимо зголоситися до захристії.

З нагоди прийдешнього Нового Року бажаємо щедрого Божого благословення. Нехай Ваші домівки будуть наповнені радістю і миром.

Брати Францисканці