“Діти Цариці Миру та Поєднання”

Оаза “Ємануїл” спільноти “Діти Цариці Миру та Поєднання” у Львові

 

«Діти Цариці Миру та Поєднання» – католицька спільнота, духовним наставником і опікуном якої є о. Льонгін Кольочек. Структура спільноти: її осередок — Дім Еммануїла «Вифлеєм» у с. Концово біля м. Ужгород та місцеві оази у Львові, Тернополі, Ужгороді, Тюшці, Збаражі.

Назва «Діти Цариці Миру та Поєднання» відображає завдання та місію спільноти, а також стала відповіддю на заклик св. Івана Павла ІІ бути носіями миру та поєднання у сучасному світі.

«Я Є серед вас, як Той, Хто служить. Прийміть Мою любов, силу. Прийміть Духа Святого, якого вам тепер даю” (27.11.2003) — це одні із перших слів Ісуса, звернені до членів спільноти «Діти Цариці Миру та Поєднання» у Львові.

Молитовні зустрічі тут розпочалися у 2003 році. З кінця 2004 р. оаза була прийнята в костелі св. Антонія отців Францисканців.

У 2008 році львівська оаза отримує назву «Еммануїл».

Основною діяльністю оази є щотижневі молитовні зустрічі, на яких є молитва прослави, адорація (по можливості), розважання Св. Письма, спільне ділення, читання та роздуми над документами Церкви, знайомство з життям святих і конференції.

Аніматор оази: Оля Пастер.

Опікунами оази за всі роки існування її в при храмі святого Антонія були: о. Петро Франків, о. Славамир та о. Данієль.

 

«…Ісус кличе мене до конкретної спільноти, так само як колись на березі Генезаретського озера покликав рибалок. І не будь-куди, а до своєї спільноти, однак не кожна спільнота є тією, де мене чекає Ісус. Не заперечую, Він є в усіх спільнотах, які збираються в Його Ім’я, проте в інших спільнотах Ісус чекає на інших учнів. А мене чекає в тій невеликій, але так дорогій Його Серцю спільноті “Діти Цариці Миру та Поєднання”. Саме в ній Він хоче зі мною і через мене здійснити план Отця Небесного…» (Член спільноти Ірина К.)

 

Зустрічі спільноти відбуваються щосереди о 19.00.