Подячна Св. Меса за Слугу Божого отця єпископа Рафала Керницького

23 листопада, о 18.00 год., в храмі св. Антонія була звершена подячна Св. Меса за життя та служіння Слуги Божого отця єпископа Рафала Керницького у Львівській Архідієцезії. Цього року минає двадцять три роки від дня його смерті.

Євхаристію звершували о. Павло Одуй, настоятель парафії, та о. Славомир Бистрий.

На початку Св. Меси о. Павло зачитав біографію єпископа Рафала. Також завершив Євхаристію, звертаючись до вірних, аби постать цього відомого багатьом львів’янам францисканця, була натхненням для наслідування та любові Ісуса.

Рафал Владислав Керницький народився 1912 р. в Кулачківцях. Будучи дитиною, навчався в гімназії ОО. Францисканців у Львові. У 1930 р. вступив до Ордену Братів Менших Конвентуальних (Францисканців), де 1939 р. був висвячений у пресвітери. Не зважаючи на переслідування Церкви, ревно здійснював душпастирське служіння у Львові під час ІІ Світової війни та в часи радянської влади. У 1949-1958 і 1965-1995 рр. був настоятелем Латинського Кафедрального собору у Львові. Також провадив апостольську діяльність у, діючому в ті часи, костелі св. Антонія. У 1991 р. був призначений папою Йоаном Павлом ІІ єпископом-помічником Львівської Архідієцезії та прийняв з рук кардинала Мар’яна Яворського єпископські свячення. Помер        23 листопада 1995 р. у Львові. 4 травня 2012 р. у львівському Кафедральному соборі відкрито його беатифікаційний процес.