GLORIA

Молодіжна католицька спільнота GLORIA – це група людей, що активно шукає Бога у своєму житті і водночас прагне збудування один для одного. З 12 жовтня 2012 року вона збирає заблукалі душі, як Ісус загублених овечок, і допомагає привести до Того, Хто є «Початок і Кінець». Лідером є Марта Нуцковська. В цьому їй допомагають аніматори: Оленка Борщ, Юля Криницька, Славік Підківка, Віка Василюк. GLORIA пишається своїм першим духівником – отцем Павлом, особливою своєю перлиною. Усі разом, вони працюють над розвитком спільноти в дусі прославлення.

Інформативні, запалюючі, мотивуючі конференції, емоційні та спокійні молитви, групки ділення, час один для одного – те, що чекає учасників GLORIA щоп’ятниці о 19.00. Час від часу організовуються розважальні вечірки, романтичні вечори, відпочинок на природі. Це допомагає зрозуміти молодим людям, що будь-який відпочинок може бути християнським і веселим водночас.

 gloria

GLORIA сприяє не тільки духовному розвитку та рекреації, а й допомагає знайти загублені таланти і розвинути нові. Важливо, що заохочується служити ними з любові завдяки групам служіння: медіа-група (лідер групи – Оленка), театральна трупа (лідер – Юля), музична група (лідер – Славік), група технічних служінь (лідер – Марта). Кожен учасник формується у якійсь із груп і в такий спосіб відчуває себе потрібним і важливим, бо насправді таким є.

Віримо, що Господь діє через спільноту, адже вона допомагає не лише навернутись до Всевишнього, але і підтримувати стосунки з Ним; допомагає розуміти, що є місце, де ти потрібний, що ти маєш тих людей, котрі послухають, зрозуміють, порадять щось слушне.
Ірина: «Багато нових друзів, людей, які змінюють моє життя. Спільнота вчить любити, дружити, піклуватись про ближнього. Через спільноту ми пізнаємо Бога і розуміємо що Він – супер класний…»

Олена: «Мені завжди було важко знайти хороших друзів, які б прийняли мене такою, якою я є. Де б не осуджували, не обговорювали за те, що ти інша. Де не потрібно вдягати маску. Тому я попросила в Бога декілька хороших друзів, а отримала цілих тридцять. Тепер вони – моя спільнота»

Наразі учасників налічується близько 35. Спільнота відкрита на нових людей, тож заохочуємо молодь, віком 13-18 років, стати частиною GLORIA.

Контакти старости групи:  Марта
тел. 093 701 83 46