Вікенд з Богом

В період з 18 по 20 жовтня  в парафії св. Антонія у м. Львові були чутні співи, танці та веселий сміх. Це відбувався вікенд для дітей, в центрі якого був Бог. Діти від 6 до 14 років прагнули краще пізнати Бога, і в цьому їм дуже допомагали отці, сестри та молодь парафії.

    Перший день був переповнений різними несподіванками. Розпочався співом і молитвою в храмі. Потім дітей чекала цікава розвага з інтегранційними танцями. Так як місяць жовтень присвячений був молитві на розарію, для дітей бувпроведений майстер клас по виготовленю вервичок. В цей же вечор до нашої парафії прибула фігура Матері Божої Фатімської і дітки брали участь в молебні та молилися розарій на вервичках, які зробили власними руками. А також в цей день до дітей завітала викладач з поліграфічного коледжу, яка провела цікаву відеовікторину на тему “Як ти знаєш своє місто?”
      Наступного дня діти вирушили до Страчу, де перебували в молитві та спільній радості. Хресна дорога та роздуми над стояннями домогли більше пізнати Бога, а прекрасні краєвиди та смачні смажені ковбаски були незабутніми.
Третого дня діти були запрошені нашою прихожанкою до чудового місця забав для дітей та дорослих – Ігроленд Львів. Розважальна програма була дуже насиченою, що час пройшов непомітно. Караоке, танці, боулінг, дитячий майданчик та лабіритн відверто розвеселили дітей.
Цей “Вікенд з Богом” допоміг школярам відпочити фізично та ще краще пізнати Божу любов.