Санктуарій святого Антонія

Санктуарій святого Антонія

Санктуарій – це місце, в якому можна зустрітися з Богом за посередництвом чудотворного образу або реліквії. Санктуарій є також присвяченим Богові місцем, де по-особливому проявляється Його сила через чуда і благодаті.

p1120006

Санктуарій Святого Антонія у Львові

Згідно з кан. 1230 ККП/83 санктуарій – це храм або інше святе місце до якого, за одобренням місцевого ординарія,  по причині особливої набожності здійснюють паломництво чисельні вірні.
Хоча офіційний церковний декрет про встановлення Санктуарію було надано 13 червня 1995 р., наш храм віддавна збирає численних паломників з причини набожності до святого Антонія. Щовівторка, під час Святої Літургії та молебню, усі бажаючі мають можливість, за заступництвом св. Антонія з Падуї, випрошувати всілякі благодаті у Бога.

%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%822

В День урочистого вшанування Святого Антонія

 

Урочисте вшанування св. Антонія відбувається 13 червня. В цей день відзначається храмове свято та є можливість отримання відпусту. Урочиста Служба Божа відбувається у сквері, який розташований вище храму, після неї також відбувається обряд освячення хліба та лілій. Урочистість завершується Молебнем до св. Антонія і вшануванням його мощей.