Скеля

Людина, розпалена Св. Духом, завжди шукає спільноти

Шлях україномовної спільноти «Скеля» при храмі Св. Антонія розпочався восени 2012 року. Ініціатором створення та нашим наставником став о. Петро Франків. З часом «Скеля» стала більшою ( на сьогоднішній день близько 30 чоловік) та сильнішою. Адже спільно пережиті нами миті не минули безслідно. Це були різні моменти: радості та піднесення; труднощів та спіткань. Проте ми чітко усвідомлювали, що цей нелегкий шлях – наш. І Господь хоче, щоби ми ним крокували…

Наша спільнота практикує не лише зустрічі кожної середи о 19.00, а й виїзні конференції. Це особливий час, коли ми залишаємо на кілька днів усі турботи та обов’язки і маємо змогу наблизитись до Господа та один одного. Кожні реколекції – це час, наповнений особливою тишею, глибоким самопізнанням та Божою благодаттю. Це виховання відповідальності один за одного, спільні молитви та пісні, чудові проповіді під час Літургії, спілкування, обговорення та веселі миті відпочинку.

 %d1%81%d0%bf%d1%96%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%b0-%d1%81%d0%ba%d0%b5%d0%bb%d1%8f

Наша «Скеля» завдяки творчим зустрічам своїми руками творила чудові листівки на Різдво та Великдень. На вилучені кошти, а також завдяки пожертвам небайдужих людей, ми мали змогу готувати святкові сніданки для потребуючих та самотніх людей, а також відвідувати будинок престарілих, що на Майорівці. Ми дарували не лише виступи та подарунки. Найважливіше – це те, що ми дарували щиру усмішку та увагу.

Великим даром є присутність у нашій спільноті дорогого о. Петра, енергійної та талановитої сестри Ірини, нашої відповідальної старости Ані, а також усіх нас, і тих, що ще долучатимуться.

Бути в спільноті – це відповідальне рішення, що означає давати себе цій спільноті, котра провадитиме до буття частиною церкви. Попереду на нас чекає ще багато чудових речей. Адже Господь дає нам усе необхідне для подальшого розвитку та зросту. Наша спільнота, наша «Скеля» – це дорогоцінний дар Творця. Проте замало на нього просто споглядати. Його потрібно цінувати, плекати та дбати про нього. І це відповідальність кожного з нас , хто опинився та ще опиниться у житті «Скелі». Адже у Бога немає випадковостей…

 

Контакти старости групи: Анна Швець
тел. 38 096 387 13 54