IV Різдвяний Благодійний Ярмарок

Францисканська молодь залишається вірна своїм традиціям: минулої неділі у нас на парафії відбувся уже четвертий різдвяний благодійний ярмарок.

Незважаючи на постійність цієї події, щороку вона виходить особливою як для нас, так і для парафії. Цьогоріч, нас вразило ще більше прагнення оточуючих долучатись і допомагати. Францисканська молодь з усієї України долучалися до ярмарку, а особливо ми не могли натішитись приїздом Францисканської Молоді з Вінниці: це вперше нашу ярмарку відвідали гості з Францисканською Молоддю з іншого міста (чи швидше не гості, а добрі помічники, які з готовністю виконували будь-яке служіння). Велика допомога була зі сторони парафії – як і окремі парафіяни, так і цілі спільноти допомагали матеріально й служіннями, навіть під час ярмарку продовжували жертвувати товари.

Також неймовірну вдячність хочемо висловити благодійній організації “Даймо надію”, котра передала нам просто величезну кількість різдвяної атрибутики.

Особливою була й ціль збору коштів, адже допомоги потребувала частинка нашої спільноти. Зібрані кошти підуть на лікування онкохворого батька незмінної координаторки різдвяного ярмарку – людини, яка щороку вкладала чи не найбільше у цю подію.

Це був неймовірно радісний день, який дав кожному можливість зробити добро й ще більше згрупував парафію довкола доброї справи.

Францисканська Молодь