ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ

VІІ Великодня Неділя
17 травня 2026 року

1. Цього тижня в нашому храмі:
– У середу о 8.00 год. Св. Меса в намірі доброчинців монастиря.
– В п’ятницю о 8.00 год. спільна Св. Меса за померлих.

2. Літургійний календар:
в понеділок – спомин св. Фелікса з Канталіче, монаха;
– в середу – спомин св. Бернардина Сієнського, священника;
– наступної неділі – урочистість Зіслання Святого Духа.

3. Інші оголошення:
– У зв’язку з оголошеним в Україні Роком Пресвятого Серця Ісуса триває перегринація образа Божого Серця в нашій парафії. Кожна сім’я, спільнота чи самотня особа можуть взяти цей освячений образ до свого дому на період одного тижня. Записи – у захристії. Образ забираємо в неділю, натомість приносимо у суботу.
Запрошуємо на травневі богослужіння, які в нашому храмі відбуваються: у понеділок, вівторок, середу та п’ятницю перед вечірньою Св. Месою о 17.30 год., у четвер і суботу після ранкової Св. Меси о 8.00 год., у неділю після Св. Мес о 12.00 і 15.00 год.
– Заохочуємо всіх до сповіді та великоднього Св. Причастя, що є обов’язком кожного католика.
Сьогодні день іменин с. Пасхаліси (нашої захристіянки), натомість у п’ятницю, 22 травня, свої іменини відзначає с. Гелена (наша органістка і катехетка). Дякуючи Богові за служіння Сестер в нашому костелі та парафії, просімо про потрібні благодаті та Боже благословення у їхньому житті.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання нашого костелу та монастиря. Нехай Господь благословить, обдаровуючи миром і добром. Радісної неділі та вдалого тижня.

Брати Францисканці