XXI Niedziela Zwykła
23 sierpnia 2020 roku
1.W tym tygodniu w naszym kościele:
– We środę Msza św. w intencji rychłej beatyfikacji Sł.B. Marii od Krzyża Morawskiej.
– W piątek o godz. 8.00 Msza św. wspólna za zmarłych, wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
2.Z kalendarza liturgicznego:
– w poniedziałek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła;
– we wtorek – wspomnienie św. Ludwika IX, króla, patrona FZŚ;
– w czwartek – wspomnienie św. Moniki;
– w piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła;
– w sobotę – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
3.Inne ogłoszenia:
– W związku z trwającą kwarantanną prosimy wszystkich o zachowywanie bezpiecznej odległości między sobą (czyli 1,5 m) i zakładanie masek. Przypominamy również, że w tym czasie przyjmujemy Komunię św. na rękę.
– W naszej parafii kończą swoją posługę s. Bogna i s. Tatiana, które zostały skierowane do nowego miejsca pracy. Dziękujemy Siostrom za wierne wykonywanie obowiązków, wszelką pomoc i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym miejscu pracy.
Niech Pan obdarza Was pokojem i dobrem.
Bracia Franciszkanie