OGŁOSZENIA

I Niedziela Wielkiego Postu
21 lutego 2021 roku

1.W tym tygodniu w naszym kościele:
– W piątek o godz. 8.00 Msza św. wspólna za zmarłych, od godz. 15.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza św. w intencji beatyfikacji S.B. s. Marii od Krzyża Morawskiej.

2.Z kalendarza liturgicznego:
w poniedziałek – Święto Katedry świętego Piotra Apostoła.

3.Inne ogłoszenia:

– Przy parafii rozpoczęły się szkolenia dla rodziców i wychowawców. Najbliższe spotkanie odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.

– Porządek nabożeństw wielkopostnych jest umieszczony w gablocie.

– W związku z trwającą kwarantanną prosimy o zachowywanie bezpiecznej odległości między sobą (czyli 1,5 m) i zakładanie masek. Przypominamy również, że w tym czasie przyjmujemy Komunię św. na rękę.

Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru. Niech Pan obdarza Was potrzebnymi łaskami.

Bracia Franciszkanie