OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV Niedziela Zwykła
14 lipca 2019 roku

1.W tym tygodniu w naszym kościele:

– W niedzielę 21 lipca o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza św. wspólna za wstawiennictwem bł. Jakuba Strzemię.

2.Z kalendarza liturgicznego:
– w poniedziałek – Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

3.Inne ogłoszenia:

Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dniach 11-15 sierpnia. Osoby chętnę prosimy o zapisywanie się w zakrystii (prosimy o podanie imienia i nazwiska według paszportu zagranicznego, serię i numer paszportu). Przyjmowane są zgłoszenia osób posiadających wizę lub paszport biometryczny.
Prosimy nie odkladać zgłaszania się do udziału w pielgrzymce na ostatnią chwilę.

– Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele.

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru. Niech Wam Bóg błogosławi na czas wypoczynku i pracy.

Bracia Franciszkanie