XV Niedziela Zwykła
14 lipca 2019 roku
1.W tym tygodniu w naszym kościele:
– W niedzielę 21 lipca o godz. 8.00 będzie sprawowana Msza św. wspólna za wstawiennictwem bł. Jakuba Strzemię.
2.Z kalendarza liturgicznego:
– w poniedziałek – Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
3.Inne ogłoszenia:
– Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej w dniach 11-15 sierpnia. Osoby chętnę prosimy o zapisywanie się w zakrystii (prosimy o podanie imienia i nazwiska według paszportu zagranicznego, serię i numer paszportu). Przyjmowane są zgłoszenia osób posiadających wizę lub paszport biometryczny.
Prosimy nie odkladać zgłaszania się do udziału w pielgrzymce na ostatnią chwilę.
– Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na prace renowacyjne w naszym kościele.
Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła i klasztoru. Niech Wam Bóg błogosławi na czas wypoczynku i pracy.
Bracia Franciszkanie